Skip to main content

Užsakovo statybos atstovavimas

Užsakovo statybos atstovas – statybų srityje patyręs ir kompetentingas ekspertas, kuris be viso to puikiai išmano didelių bei sudėtingų projektų valdymo plonybes. Jis atstovauja tik savo užsakovo interesus, yra tikrasis užsakovo draugas ir jo reikalų advokatas. Jūsų statybos atstovas užtikrins, kad nuo projekto planavimo pradžios iki sėkmingo įgyvendinimo visi numatyti darbai vyktų tiksliai pagal grafiką, efektyviai, ekonomiškai ir neviršytų numatyto biudžeto.

AR JUMS REIKALINGAS UŽSAKOVO STATYBOS ATSTOVAS?

Didelio kapitalo statybos projektų įgyvendinimas susijęs su daugybe įvairių rizikų. Jeigu jūsų dispozicijoje atsirado stambaus verslo ar gamybinio objekto statybos, tačiau abejojate savo kompetencija, patirtimi ir žiniomis – jums geriausia būtų samdyti užsakovo statybos atstovą.

Jeigu ateinate su užsienio kapitalu į Lietuvą, neturite galimybės čia nuolat reziduoti, neišmanote vietinių įstatymų ir turite įgyvendinti statybas – jums neišvengiamai reikalingas atstovas. Jeigu didelės apimties objekto statybos jums yra papildomas iššūkis, kuris atims daug brangaus laiko ir gali pradėti trukdyti jūsų tiesioginei verslo veiklai – pagalvokite apie užsakovo statybos atstovą.

NEPRIKLAUSOMAS NUO JOKIŲ RANGOVŲ IR ATSTOVAUJA TIK JŪSŲ INTERESUS

Kiekvieno didelės apimties statybos projekto įgyvendinime dirba daug specialistų komandų, konsultantų, rangovų. Kiekvienas iš jų turi savo idėjas ir interesus, kurie kartais prieštarauja užsakovo interesams. Užsakovo statybos atstovas yra vienintelis projekto komandos narys, kuris veikia užsakovo vardu, atstovauja jo interesus, tikslus ir uždavinius.

Kaip galingo orkestro dirigentas, užsakovo statybos atstovas vadovauja visam projekte dalyvaujančiam kolektyvui, kad darbai vyktų harmoningai. Jis užtikrina sklandžią darbų eigą, terminų ir sutarčių laikymąsi, rizikų suvaldymą, nenukrypimą nuo numatyto biudžeto kiekviename etape: nuo projektavimo pradžios iki objekto pridavimo eksploatacijai.

KOKIĄ NAUDĄ IR PRANAŠUMĄ JUMS SUTEIKS UŽSAKOVO STATYBOS ATSTOVAS?

Atstovaus svarbiausius jūsų interesus

Stebės ir kontroliuos užsakovo tikslų įgyvendinimą, garantuos, kad visi projekto komandos nariai laikosi užsakovo misijos ir aktyviai dirba įgyvendinant iškeltas užduotis.

Sumažins rizikas ir suteiks ramybės

Stabilizuos kylančias situacijas, kad nebūtų viršytas numatytas biudžetas ir griežtai paisoma terminų ir norminių reikalavimų. Atstovas sugeba tiksliai nustatyti, kur kyla rizika.

Taupys jūsų laiką ir pinigus

Patyręs užsakovo statybos atstovas greitai atpažįsta, kai projekto sąnaudos darosi didelės arba mažos ir suderina vykdymo grafiką. Užsakovas gali netrukdomas užsiimti savo įprasta veikla.

Padės priimti sprendimus

Kaip patyręs statybų specialistas, užsakovo statybos atstovas greitai ir sklandžiai paaiškins sudėtingus klausimus ten, kur jums trūksta kompetencijos ir priimsite pagrįstus sprendimus.

Užtikrins sklandų bendravimą

Atstovas pasirūpins, kad visų dalyvaujančių teikiama/gaunama informacija būtų perduodama efektyviai ir laiku. Komunikacija tarp architektų, rangovų, konsultantų, valstybinių institucijų.

KOKIUS DARBUS JUMS ATLIKS UŽSAKOVO STATYBOS ATSTOVAS?

Biudžeto ir grafiko valdymas
Projekto dalyvių valdymas
Projekto komunikacijos planas
Rizikos valdymas ir mažinimas
Kokybės ir sutarčių vykdymas
Pasiūlymai, atranka, pirkimas

IEŠKOTE PATIKIMO IR KOMPETENTINGO UŽSAKOVO STATYBOS ATSTOVO?

Kreipkitės į mane, susitikime ir aptarkime mūsų būsimą bendradarbiavimą ir teikiamą naudą. Jums tarnaus mano ilgametė patirtis statybos srityje ir didelės apimties projektų valdyme. Kartu suvaldysime visas kylančias rizikas ir sėkmingai užbaigsime projektą. Visada žinosite, kad jūsų naudai dirba ir interesus atstovauja objektyvus statybų ekspertas.

Susisiekime
Close Menu

Susiekite su manimi

Darius Gabriūnas

Adresas: Konstitucijos pr. 15-188, Vilnius

Tel.: +370 699 57443

El. paštas:darius@orepco.com